------ Your SEO optimized title
Çağrı: 0 850 532 32 34 - WhatsApp: 0 532 262 43 02
info@startofisler.com

Bitlis İstanbul Sanal Ofis

Bitlis İstanbul Sanal Ofis Yasal Adres Sekreterya Toplantı Odaları Hazır ofisler Günlük Ofisler
6 May 2016

Bitlis Sanal Ofis

Bitlis Sanal Ofis yasal adres ile Sizinde İstanbul’da bir Ofisiniz olsunsanal_ofis_istanbul_smart

Dünyanın neresinde olursa olsun, İstanbul’da olmanın avantajlarından yararlanmak isteyenler; İstanbul’a dışarıdan bakmayın, İstanbul’un içinde Sizinde  Ofisiniz olsun….
faaliyet gösterdiğiniz sektörde şube ya da merkez ofisinizin herkesin aşık olduğu şehir “İSTANBUL” adresli olmasını isterseniz? bizimle iletişime geçin.

İstanbul Sanal ofisler sayesinde artık sekreter veya ofis tutmanıza gerek kalmıyor. Kısaca sistemden bahsetmek gerekirse; Size bir telefon numarası ve posta,  kargolarınızın geleceği Yasal Adres olarak kullanabileceğiniz İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Yanında prestijli bir plazada (Yelken Plaza) iş adresi veriyoruz. Bu telefon numarasını ve adresi kartvizitinize ve web sayfanıza yazabilirsiniz.
Tanıştığınız kişiler veya müşterileriniz bu telefonu aradığında profesyonel sekreterlerimiz telefonu sizin firmanızın ismiyle açıyor. Tek tuşla sizin cep telefonunuza bağlanıyoruz ve müsaitseniz telefonu onayınıza istinaden size aktarıyoruz. Eğer müsait değilseniz, arayan kişinin notunu alıp size anında e-posta olarak gönderiyoruz. Dilerseniz bütün konuşmalarınızı Mailine Voice mail özelliği sayesinde kaydedebiliyorsunuz.

İstanbul Pendik

Start Ofisler  İstanbul İLETİŞİM: Santral (850) 532 3234  WhatsApp 0532 262 43 02

İstanbul :  Hasan Bey (532) 262 43 02

Şirket kurmak için “Ucuz Ofis” arayışına girmeyin!..En Ucuzu işte bu…

Gelin, tanışalım; bir kahvemizi için. Sözleşmemizi karşılıklı imzalayalım. 

Ama vaktiniz yoksa da üzülmeyin, ONLINE sözleşme imkanı ile hizmetinizdeyiz…

e*mail yolu ile sözleşmeleri imzalayarak  ve ONLINE tahsilat Sistemimizden ödeme yaparak hemen şirket kuruluş işlemlerinizi başlatabilir; yasal adrese sahip olabilir ve sekreter hizmeti alabilirsiniz… Adresinize gelecek sözleşme ile vergi dairesine şirket kurmak için veya şirket adres değişikliği için müracaat edebilirsiniz…

SÖZLEŞME YAPMAK İÇİN OFİSE GELMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ!  Kredi kartı bilgilerinizi biz almıyoruz, ödemeyi karta taksitle banka üzerinden %100 Güvenli olarak kendiniz yapıyorsunuz.

İstanbul  Sanal Ofis hizmeti

ile tek bir telefon aramasını dahi kaçırmıyorsunuz, satışlarınızı arttırıyorsunuz. Yoğun çalışan girişimciler her gün birkaç saat toplantıda oldukları için her telefonlarına anında bakamayabilirler. Ben size sonra döneceğim… demeniz veya telefonu açmamanız firmanız hakkında malesef kötü bir ilk izlenim bırakacaktır.
Önemli müşterilerinizle cafe toplantıları yapmayın. Start Ofislerin bir avantajı da çok prestijli Full donanımlı toplantı odalarını günlük veya saatlik kiralayabilmenizdir. Toplantı odalarımızda sadece kaldığınız vakit kadar ödeme yaparsınız. Müşterilerinize verdiğiniz olumlu imajı toplantı salonlarımızda pekiştirirsiniz.

startofisler   İstanbul Sanal ofis ile işinize her yerden kesintisiz devam edin, rahat edin.”

Hazır ofislerimizi ise artık fiziki bir alana ihtiyacınız varsa kullanıyorsunuz. Mobilyası, interneti, altyapsı, temizlik görevlisi ve ihtiyacınız olabilecek diğer her şeyiyle tam anlamıyla hazır ofislerdir. Sadece bilgisayar’ınızı alıp gelmeniz, işe başlamanız için yeterlidir. Bu tür ofislerde siz sadece işinize odaklanırsınız geri kalanını biz sizin için hazır hale getiriyoruz.

 İstanbul Sanal Ofis Özellikleri ve Verilen Hizmetler

  • İstanbul Yelken Plazada Prestijli Yasal Adres Kullanımı
  • 0850’li veya 0216’lı sabit telefon hattı tahsisi.
  • Gelen Telefon aramalarınızı sekreter tarafından çağrı karşılama ve size yönlendirme.
  • Posta ve Kargolarınızın teslim alınıp muhafaza edilmesi, dilediğinizde farklı bir adrese yönlendirilmesi,
  • Wifi Kullanımı: (Toplantı zamanı ve görüşmelerde)
  • Aylık 50 adet siyah beyaz fotokopi ve çıktı kağıt dahil (Toplantı zamanı ve görüşmelerde)
  • Aylık 10 adet renkli fotokopi ve çıktı kağıt dahil (Toplantı zamanı ve görüşmelerde)
  • Self Servis Çay (Bitki ve Normal Demleme) Kahve
  • Opsiyonel: Aylık 20 TL den Başlayan Fiyatlarla Extra Arşiv Dolabı
  • Opsiyonel: Toplantı Esnasında sıcak,soğuk içecekler ve Atıştırmalıklar
  • Opsiyonel: Paylaşımlı Gelen Faks pdf olarak e-mail ‘e yönlendirme
Kiralama ve Ödeme şekli Yıllık :3000.00 TL + KDV  ( Aylık 250 TL + KDV ) Başlayan Fiyatlarla       Bizi Arayın: 0850 532 32  34 WhatSApp 0532 262 43 02

 

İstanbul Kiralık Sanal Ofis  paketleri Bir Yıllık Taahhütlerde ve Peşin Ödemelerde Geçerlidir +18 KDV ilave Edilecektir Stopaj Vergisinden Muaftır. İşletmenizde Faturayı Gider Olarak Gösterebilirsiniz

Dilerseniz İstanbul yasal Adres ve Ofis Kullanım paketlerimizdende İstifade edebilirsiniz, İş Hacminize ve Ofis Kullanım İhtiyaçlarına göre Çok Daha ekonomik paketlerimizdende İstanbulda sizinde bir ofisiniz ,irtibat büronuz olsun.

 

 

İstanbul Sanal Ofis den (Start ofislerin)  İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı mesafe araç ile 3 Dk

İstanbul Sanal Ofis den (Start ofislerin) İstanbul Anadolu Vergi dairelerine mesafe araç ile 8 Dk

İstanbul Sanal Ofis den (Start ofislerin) İstanbul Pendik Marina ve Feribot limanına  mesafe araç ile 10 Dk

İstanbul Sanal Ofis den (Start ofislerin)) İstanbul Tuzla Tersanelerine  mesafe araç ile 15 Dk

İstanbul Sanal Ofis den (Start ofislerin) İstanbul Anadolu Adliye sarayına mesafe araç ile 15 Dk

İstanbul Sanal Ofis den (Start ofislerin) İstanbul Kurtköy ViaPort a mesafe araç ile 15 Dk

İstanbul Sanal Ofis den (Start ofislerin) İstanbul Teknopark a mesafe araç ile 3 Dk

 

 

 

 

 

 

 

istanbul’da ofis açma,şirket işleri,istanbul ofis kiralama,yasal adres, yasal adres barındırma, yasal adres hizmeti, yasal adres barındırma hizmeti, ucuz ofis, hesaplı ofis, sanal ofis, ucuz büro, hesaplı büro, büro, ofis, sekreterya, ucuz sekreterya, telefon cevaplama, çağrı cevaplama, özel numara tahsisi, telesekreter, tele sekreter, kargo takibi, posta takibi, kargo ve posta takibi, yasal tebligat, yasal tebligat takibi, yasal tebligat teslim alma, ortak çalışma alanı, hazır ofis, herşey dahil ofis, anahtar teslim ofis, günlük kiralık hazır ofis, günlük kiralık paylaşımlı ofis, çalışma odası kiralama, eğitim salonu kiralama, hazır ofis kiralama, kiralık toplantı salonu, kiralık konferans salonu, kiralık eğitim salonu, toplantı odası kiralama, konferans odası kiralama, eğitim odası kiralama, hazır ofis odası kiralama, kiralık toplantı odası, kiralık konferans odası, kiralık eğitim odası,yasal adres hizmetleri, yasal adres barındırma hizmetleri, şirket kurma, şirket açma, firma kurma, firma açma, şirket kurmak, şirket açmak, firma kurmak, firma açmak, şirket kurma maliyeti, firma kurma maliyeti, yeni şirket kurmak, yeni firma kurmak, şirket kuruluşu, firma kuruluşu, yeni şirket, şahıs şirketi, limited şirket, limited şirket kapatma, şirket tasfiyesi, şahıs şirketi kaça malolur, şahıs şirketi açma, şahıs şirketi kurma, şirket kurmak kaça malolur, şirket açmak kaça malolur,sanal ofis kiralama, toplantı salonu kiralama, konferans salonu kiralama,

 

Leave a Reply

Translate »