------ Your SEO optimized title
Çağrı: 0 850 532 32 34 - WhatsApp: 0 532 262 43 02
info@startofisler.com

İstanbul Pendik Kiralık Sanal Ofis

Pendik Kiralık Sanal Ofis
27 Sep 2018

(Turkish) İstanbul Pendik Kiralık Sanal Ofis

in rent istanbul” width=”900″ height=”1243″> in istanbul rent[/caption] 

İstanbul Pendik Kiralık

 

kiralık sanal ofis, hazır ofis yasal iş adresi istanbul

istanbul hazır ofis

 

Çalışmak, üretmek, İş yapmak için asıl ihtiyacınız fiziki bir ofis değilse, Çok hesaplı bir paket olan Sanal Ofis paketi, işiniz için ihtiyacınız olan tüm prestij ve kolaylığı sağlar. Çağrılarınız, posta-kargolarınız ve misafirleriniz iş adresinizi gösterdiğiniz Start Ofislerin profesyonel ekibi tarafından karşılanıp, size bildirilir. Rezervasyonla toplantı odası ve kısa süreli ofis kullanımı yapabilir, A+ Plazada Business Lounge’ları taahüdünüz nispetinde ücretsiz olarak dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Sanal Ofis Avantajları

Minumum maliyet

Sanal ofis Aylık 125 TL’den başlayan minumum fiyatlarla, ek maliyetsiz olarak aşağıdaki tüm hizmetlerden faydalanırsınız.

Prestijli A+ Plazada, merkezi ve ulaşımı kolay sanal ofis iş adresi

Sanal Ofisler A+ plazada bulunan Start Ofislerde size ve işinize en uygun olan kiralama paketini seçerek başlayabilirsiniz, yasal adresiniz olarak bu adresi kullanır, Ofis’lerde ön rezervasyonla çalışabilirsiniz. Business Loungelar ücretsizdir. Wi-fi, çay, kahve, su hizmeti sağlanır.

Profosyonel Destek

Siz işinizle uğraşırken, profesyonel ekibimiz ek bir ücret talep etmeden telefonlarınızı karşılayıp size aktarır, posta-kargolarınızı yönetir ve size bildirir, misafirlerinizi karşılar ve ağırlar.

Ücretsiz Kullanım Hakları

Startofis üyeleri belli bir limite kadar, diledikleri anda ücretsiz olarak toplantı odası ve çalışma masası kullanımı yapabilir. (sözleşmedeki paket dahilinde)

Kullandığın kadar öde

Her zaman fiziki bir ofis ya da toplantı odası ihtiyacınız olmayabilir ama müşterilerinizi modern tam donanımlı ve profesyonel bir toplantı odasında ağırlamak isteyeceğiniz zamanlar da olabilir. İşte o zaman Start Ofisi arayarak, istediğiniz anda saatlik, günlük, , toplantı odası ya da etkinlik salonu kiralayabilirsiniz. Hem de Start Ofis üyesi olarak size özel indirimli fiyatlarla

Leave a Reply

Translate »