Çağrı: 0 850 532 32 34 - WhatsApp: 0 532 262 43 02
info@startofisler.com

Web / Seo / Sosyal Medya

Web Sitesi

Web sitesi, firma ya da kişilerin ürün ya da hizmetlerini internet ortamında tüm dünyaya tanıttığı, satış yaptığı ve müşterileriyle anlık iletişim kurabildiği bir platformdur. Günümüzde her şirketin bir internet sitesi bulunmaktadır. Teknoloji çağında, iyi bir web tasarımıyla kendinizin ya da firmanızın reklamını yaparak, olumlu bir kurumsal kimlik kazanmanızın yanında gelirlerinizi de artırabilirsiniz.

Sosyal Medya

Günümüzün en geniş kitle tarafından kullanılan platformlardan olan Sosyal Medyalarda, çeşitli pazarlama kampanya ve reklamlarıyla çok daha fazla sayıda müşteriye ulaşabileceksiniz.

Youtube, facebook, twitter, friendfeed gibi sosyal medya platformları üzerinde reklamlarınız, yarışmalarınız duyuru ve bildirileriniz ile milyonlarca kişiye ulaşın.

SEO Hizmetleri

Arama motorlarında sitenizi hedef kelimelerde daha üst sıralarda listelenmesini sağlayarak, daha fazla müşteriye ve hedef odaklı ziyaretçiye en az maliyetle ulaşabilirsiniz.

Seo çalışmaları kapsamında siteniz arama motorlarıyla ve ziyaretçilerle dost bir yapıya kavuşturularak sitenizle ilgili kelimelerde kalıcı üst sıralar elde edebilirsiniz.