Çağrı: 0 850 532 32 34 - WhatsApp: 0 532 262 43 02
info@startofisler.com

İstanbul Çekmeköy Kiralık Sanal Ofis

28 Eyl 2018

İstanbul Çekmeköy Kiralık Sanal Ofis

 

İstanbul Çekmeköy Kiralık Sanal Ofis

Çalışmak, üretmek, İş yapmak için asıl ihtiyacınız fiziki bir ofis değilse, Çok hesaplı bir paket olan Sanal Ofis paketi, işiniz için ihtiyacınız olan tüm prestij ve kolaylığı sağlar. Çağrılarınız, posta-kargolarınız ve misafirleriniz iş adresinizi gösterdiğiniz Start Ofislerin profesyonel ekibi tarafından karşılanıp, size bildirilir. Rezervasyonla toplantı odası ve kısa süreli ofis kullanımı yapabilir, A+ Plazada Business Lounge’ları taahhüdünüz nispetinde ücretsiz olarak dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Sanal Ofis Avantajları

Sanal Ofisler Minimum maliyet

Sanal ofis yasal iş adresi Aylık 125 TL’den başlayan minimum fiyatlarla, ek maliyetsiz olarak aşağıdaki tüm hizmetlerden faydalanırsınız.

Prestijli A+ Plazada, merkezi ve ulaşımı kolay sanal ofis iş adresi

Sanal Ofisler A+ plazada bulunan Start Ofislerde size ve işinize en uygun olan kiralama paketini seçerek başlayabilirsiniz, yasal adresiniz olarak bu adresi kullanır, Ofis’lerde ön rezervasyonla çalışabilirsiniz. Business Lounge lar ücretsizdir. Wi-fi, çay, kahve, su hizmeti sağlanır.

Profesyonel Destek

Siz işinizle uğraşırken, profesyonel ekibimiz ek bir ücret talep etmeden telefonlarınızı karşılayıp size aktarır, posta-kargolarınızı yönetir ve size bildirir, misafirlerinizi karşılar ve ağırlar.

Ücretsiz Kullanım Hakları

Start ofis üyeleri belli bir limite kadar, diledikleri anda ücretsiz olarak toplantı odası ve çalışma masası kullanımı yapabilir. (sözleşmedeki paket dahilinde)

Kullandığın kadar öde

Her zaman fiziki bir ofis ya da toplantı odası ihtiyacınız olmayabilir ama müşterilerinizi modern tam donanımlı ve profesyonel bir toplantı odasında ağırlamak isteyeceğiniz zamanlar da olabilir. İşte o zaman Start Ofisi arayarak, istediğiniz anda saatlik, günlük, haftalık ofis, toplantı odası ya da etkinlik salonu kiralayabilirsiniz. Hem de Start Ofis üyesi olarak size özel indirimli fiyatlarla

 

 

Leave a Reply