Çağrı: 0 850 532 32 34 - WhatsApp: 0 532 262 43 02
info@startofisler.com

Hakkımızda

Start Ofisler ‘in size ve ekibinize modern Hazır ofis, Sanal ofis, Toplantı salonu,Yasal iş Adresi çözümleri sunan, sanal ofis ve hazır ofis sağlayıcısıdır.
Müşterilerimiz yeni nesil ofis çözümleri sayesinde; çok uygun rakamlara tam donanımlı iş yerlerine, sektreterya hizmetine sahip olup uygun maliyetler ve prestij arasında seçim yapmaktan kurtuluyor. Kullanıcılarına sadece çalıştıkları işe odaklanma olanağı sunan firmamız birçok girişimciye katkı sağlamıştır.

Firmamızın  kullandığı Plazanın kiracısı değil sahibi olmamızdan dolayı ekonomik hizmetler

verebilmemizi sağlıyor.

Sanal Ofis ile işinizi uzaktan yürütebilmeniz gereken herşeyi (adres gösterebilme, telefon yönlendirebilme vb) sunup, firmanız için daha iyi bir imaj oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Hazır Ofis ile tüm ofis ekipmanlarıyla sekreteryası ve BT’li toplantı salonları ile çalışmaya hazır çalışma ortamları sunuyoruz.

Yasal Adres ile Minimum fiyatlarla Plazada yasal iş adresi, Posta ve tebligatlarınızın sekreterya tarafından alınması ve mail ile size tarafınıza bildirilmesi ve uygun fiyatlarla ofis ve toplantı salonu kiralama olanakları sunuyor. 

Toplantı Salonları ile size ve ekibinize eğitim, toplantı vb. gibi etkinlikleriniz için saatlik / günlük de kiralayabileceğiniz servisli ve full ekipmanlı  modern toplantı alanları sunuyoruz.