------ Your SEO optimized title
Çağrı: 0 850 532 32 34 - WhatsApp: 0 532 262 43 02
info@startofisler.com

Sanal Ofis

Sanal Ofis Kiralık istanbul anadolu yakası

Sanal Ofis

Sanal ofis, İş yapmak için  fiziki bir ofise ihtiyaç duymayanlar, fiziki bir ofiste zaman geçirmeyenler için çok hesaplı bir alternatif olan, sanal ofis paketi, size işiniz için ihtiyacınız olan tüm prestij ve kolaylığı sağlar. Çağrılarınız, posta, kargolarınız ve misafirleriniz yasal iş adresinizi gösterdiğiniz Start Ofislerin  sanal ofisleri , profesyonel bir ekip tarafından karşılanıp, size bildirilir.Tüm Start Ofisler de ön rezervasyonla toplantı odası ve kısa süreli ofis kullanımı yapabilir,  A+ Plazada Start  Business Lounge’ları ücretsiz olarak istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Sanal ofis hizmeti

ile tek bir telefon aramasını dahi kaçırmıyorsunuz, işinizi büyütüyor, satışlarınızı arttırıyorsunuz. Yoğun çalışan girişimciler her gün sürekli çalıştıkları için veya  birkaç saat toplantıda oldukları için her telefonlarına anında bakamayabilirler. ”size sonra döneceğim… ” demeniz veya telefonu açmamanız firmanız ve şahsınız  hakkında malesef kötü bir ilk izlenim bırakacaktır.
Önemli müşterilerinizle cafelerde toplantıları yapmayın. Start Ofislerin bir avantajı da prestijli Full donanımlı toplantı salonlarını günlük veya saatlik ihtiyacınıza göre kiralayabilmenizdir. Toplantı odalarımızda sadece kaldığınız saat  kadar ödeme yaparsınız. Müşterilerinize verdiğiniz olumlu imajı toplantı salonlarımızda pekiştirirsiniz.

start ofisler Sanal ofis ile işinize Dünyann her yerden kesintisiz devam edin, rahat edin.”

Hazır ofislerimizi ise artık fiziki bir alana ihtiyacınız varsa kullanıyorsunuz. Mobilyası, interneti, alt yapısı, temizlik görevlisi ve ihtiyacınız olabilecek diğer her şeyiyle tam anlamıyla hazır ofislerdir. Sadece kişisel bilgisayarınızı alıp gelmeniz, işe başlamanız için yeterlidir. Bu tür ofislerde siz sadece işinize odaklanırsınız geri kalanını biz sizin için hazır hale getiriyoruz.

Sanal Ofis Özellikleri ve Verilen Hizmetler

  • Yelken Plazada Prestijli Yasal Adres Kullanımı
  • 0850’li veya 0216’lı sabit telefon hattı tahsisi.
  • Gelen Telefon aramalarınızı sekreter tarafından çağrı karşılama ve size yönlendirme.
  • Posta ve Kargolarınızın teslim alınıp muhafaza edilmesi, dilediğinizde farklı bir adrese yönlendirilmesi,
  • Wifi Kullanımı: (Toplantı zamanı ve görüşmelerde)
  • Aylık 50 adet siyah beyaz fotokopi ve çıktı kağıt dahil (Toplantı zamanı ve görüşmelerde)
  • Aylık 10 adet renkli fotokopi ve çıktı kağıt dahil (Toplantı zamanı ve görüşmelerde)
  • Self Servis Çay (Bitki ve Normal Demleme) Kahve
  • Opsiyonel: Aylık 20 TL den Başlayan Fiyatlarla Extra Arşiv Dolabı
  • Opsiyonel: Toplantı Esnasında sıcak, soğuk içecekler ve Atıştırmalıklar
  • Opsiyonel: Paylaşımlı Gelen Faks pdf olarak e-mail ‘e yönlendirme
  • Resepsiyon karşılama
  • Yıllık İndirimli Beck Ofis Üyeliği
  • Üyelere özel fiyatlarla kısa süreli ofis kiralama
  • Lounge larda tüm gün çay, kahve, su, atıştırmalıklar (toplantı zamanında)
  • Mobilite (IOS & Android) uygulama
Kiralama ve Ödeme şekli Yıllık :1500 + KDV  ( Aylık 125 TL + KDV ) Başlayan Fiyatlarla      Bugün Bizi Arayın: 0850 532 32  34

İHTİYACINIZA UYGUN SANAL OFİS PAKETLERİ

START  OFİSLER  olarak biz sizin ihtiyaçlarınızı biliyoruz  ve bütçenize uygun profesyonel ofis çözümleri sunuyoruz.

Potansiyelinizi, ofis sorumluluklarına değil, işinizi geliştirmeye ve büyütmeye harcayın. Sanal Ofis ile Profesyonel Bir İmaja sahip olun

POTASİYELİNİ VE GÜCÜNÜ KEŞFETMENİN  ŞİMDİ ZAMANI 

Sanal Ofis Paketi

Aylık 250 TL şimdi indirimli Alın
250 ₺Aylık
 • Yasal Adres
 • Firma Kuruluş adresi
 • Posta Kargo Takibi
 • Ayda 2 sefer  Toplantı salonu Kullanma
 • Sanal Sekreterlik Hizmeti ve Telefon Tahsisi
 • Telefonla karşılama
 • Ödemeler Yıllık Alınır
 • Yıllık 3000+KDV dir
 • Stopaj Vergisinden Muaftır.
 

Sanal Ofis + Coworking Paketi

Aylık 400 TL şimdi indirimli alın
400Aylık
 • Yasal Adres
 • Firma Kuruluş adresi
 • Posta Kargo Takibi
 • Ayda 4 sefer  Toplantı salonu Kullanma
 • Sanal Sekreterlik Hizmeti ve Telefon Tahsisi
 • Telefonla karşılama
 • Ayda 5 Gün Paylaşımlı Ofis Kullanımı
 • Ödemeler Yıllık Alınır
 • Yıllık 4800+KDV dir
 • Stopaj Vergisinden Muaftır.
 
 

 

SANAL OFİS  SSS  SIK SORULAN SORULAR

 

SANAL OFİS NEDİR?

Sanal Ofis, çalışmak için ofise ihtiyaç duymayanların anahtarıdır. Evden veya herhangi bir yerden çalışanların kartvizitlerinde ihtiyaç duydukları sabit adres ve telefon numarası, telefonlarını yanıtlayarak faks ve posta trafiklerini yönetecek bir sekreter ve gerektiğinde iş görüşmelerine ev sahipliği yapabilecek bir toplantı odası, Start Ofislerin  Sanal Ofisleri için ihtiyaçlara ve bütçelere yönelik farklı alternatifler sunarak kullanıcılarının faaliyet giderlerini ve masraflarını azaltmalarına yardımcı olur.

SANAL OFİS YASALMIDIR?

Sanal ofis yasaldır. Türk ticaret kanununda şirket ve işyeri adresi gösterilecek yerin detaylı bir tanımı yoktur. Örneğin ayrı elektrik saati olmalı, ayrı özel girişi olmalı  gibi … detaylı tanımlamalar yoktur. Gerekli olan firmanın işlerini yürütebileceği; resmi yazışmaları yapabileceği sabit bir yerinin olması yeterlidir. Start Ofislerin  bünyesinde 300 üzerinde şirket kurulumu resmi makamlarca yapılmıştır. Kanuna aykırı bir durum ile hiç karşılaşılmamıştır. Sonradan resmi makamlarca şirket kapatılması, faliyetlerinin dondurulması gibi bir durum da hiç yaşanmamıştır. Özetle sanal ofis yasal değildir diye bir tabir YANLIŞ’tır. Sanal ofis yasaldır.

EV ADRESİ GÖSTERMEK DAHAMI UCUZ?

 Evinizin Tapusu  Kuracağınız şirket adına veya Kuracağınız şahıs firması adına olmadıkça  Ev Adresi göstermek  Daha Pahalı . Örnek Vermek gerekirse: Varsayalım ki eviniz kira olsun ve evinizi şirketinizin resmi adresi olarak göstermek istiyorsunuz. Kiranızın da 1500 TL olduğunu düşünelim. Sadece stopaj vergisi adı altında bu durumda ayda 300 TL vergi ödemeniz gerekmektedir. Sanal ofiste ise bunu çok daha ucuz rakamlarla halledebilirsiniz. Ayrıca Start Ofislerin  sanal ofis hizmeti çok daha güvenlidir. Her postanızın, evraklarınız, tebligatınız teslim alınır. Size anında bilgi verilir. Size bütün bu süreçlerle ilgili de her zaman ücretsiz danışmanlık verilir. Mali müşavirinize stopaj vergisini  ve tebligatlara zamanında yanıt vermenin önemi  konusunu mutlaka sorunuz.

KİRA STOPAJ VERGİSİ NEDİR? SANAL OFİSLERDE STOPAJ VERGİSİ NEDEN YOKTUR?

Ticari işletmelerde kiralamalarda kira üzerinde  %20 oranında  aylık veya üç aylık dönemler halinde  kiralayan Firma stopaj vergisi öder,  Sanal Ofisler birer Ticari işletme olduğu için kiralayan firmaya fatura keser ve Kiralayan firma %18 KDV öder  Stopaj ödemezler

EV ADRESİ GÖSTERMEK DAHAMI GÜVENLİ?

Sanal ofis kullanmanız her zaman daha güvenlidir. Bütün evraklarınız işinin ustası Personelimiz  tarafından teslim alınır üzerine teslim alınma tarihi yazılır ve . Anında size bilgi verilir. Bir evrak bile kaybetmezsiniz. Hiçbir zaman istemeyiz ama ticari hayatta bir hata yapar da haciz memurları gelirse bunları evinizde karşılamak hem mahalle dedikoduları hem de aileniz için çok acı bir deneyim olacaktır. Bunu hiçbir zaman istemezsiniz. Bu konuda detaylı sorularınız olursa bizi arayınız.

YOKLAMA MEMURU AÇILIŞ YAPABİLİRMİ?

Her ay onlarca sanal ofis açılışı yapmaktayız. Resmi anlamda hiç bir zorluk yaşamazsınız. Vergi ve yoklama memurları da sanal ofisin avantajlarının farkındalar. Kötü niyetli bir kişi zaten sanal ofis kullanmaz, Kendini deşifre etmez Ve yıllık ofis kirasını peşin vermez , Gider  Tenha Bir yerde küçük bir ofis tutar, içine birkaç eski mobilya alır ve piyasayı dolandırır. Sonrasında da hiç iz bırakmadan yok olur. Sanal ofislerde kamera kayıtları, santral sistemleri, diğer müşteriler olduğundan dolayı kötü niyetli kişiler zaten sanal ofis kullanmazlar.

SANAL OFİS KİRALAMAK  NASIL GERÇEKLEŞİR ?

Sanal Ofislerde Firma Kuracaklarla Karşılıklı  TL üzerinden Kira Kontratı Yapılır, Müşterinin İsteğine ve Hedefine Yönelik İhtiyaçları belirlenipMinimum Fiyatlarla 12 aylık kira sözleşmesi imzalanır.

KISA DÖNEM SANAL OFİS KİRALANIRMI ?

Kısa Dönem Sanal Ofis Kiralama olmaz, minimum kira kontratı 12 ay (1 YIL) dır, ve firmanızın bu adreste kaldığı yıllar boyunca otomatik tefe tüfe ye göre artarak  yenilenir.

KİRANIN FESİH ( İPTAL ) TAŞINMA BİLDİRİMİ  NASIL OLUR?

Sanal ofislerde  Kiranın Fesih ( iptal ) Taşınma   bildirimi  ancak, Firmanın Farklı bir yerde adres gösterimi Resmi makamlarca onaylandıktan sonra gerçekleşir.Yoklama memurlarının bıraktıkları tutanak danışmaya ibraz edildiğinde  gelecek yıl kira sözleşmesi tekrarlanmaz.

SANAL OFİSLERDE FİRMA KAPANIŞLARI NASIL GERÇEKLEŞİR.

Sanal Ofislerde şahıs firmalarında  ilgili vergi dairesine kapanış dilekçesi verilir.  Ve kapanışlar şahıs firmalarında  denetim memurlarının tesbiti  ve bizim beyanımızla hemen gerçekleşir,  Lakin Şirketlerde  ( AŞ, LTD. vs… )  kapanışlar 6 ayla 1 yıl sürmektedir.  Türk Ticaret kanununda Şirketler tasviye sürecindede adres göstermek zorundadırlar.

Potansiyelinizi, enerjinizi  ofis sorumluluklarına değil, işinizi geliştirmeye ve büyütmeye harcayın. Sanal Ofis ile Profesyonel Bir İmaja sahip olun

 

 
Tüm hakları Saklıdır.    Start Ofisler
« 1 arasında 2 »
Translate »