Çağrı: 0 850 532 32 34 - WhatsApp: 0 532 262 43 02
info@startofisler.com

Eğitim Salonları

Seminer mi düzenliyeceksiniz?

…eğitim odanızı biz ayarlayalım.

Eğitim Salonları; Start Ofislerin , profesyonel eğitim odaları tüm teknolojik olanakları sunmaktadır. Şirketlerin bulundukları yerlerde istedikleri eğitim odası olanaklarına sahip olmamaları durumunda Start Ofislerin uygun fiyat avantajlarıyla kiralık eğitim odalarından faydalanabilirler.

Şirketlerin son dönemlerde oldukça önem verdikleri kurum içi eğitimler ve müşteri personelinin eğitimi için ciddi bir sıkıntı ile karşılaşılmaktadırlar. Bu eğitim odası sıkıntısı. Fiziksel alanları oldukça kısıtlı olan şirketler, kurum içi eğitim vermek için kiralık eğitim odalarımızı tercih edebilirler

Start Ofislerin eğitim odası kiralama hizmeti, profesyonel iş hayatına sunulan en kaliteli hizmetlerden biridir Start Ofislerin, kiralanabilir eğitim odası hizmeti verme noktasında sunduğu ekstra hizmetleriyle de hizmet verdiği sektör için de öne çıkmış durumda. Eğitim odası kirası bakımından da uygun fiyatlı hizmet sunan Start Ofislerin Eğitim Odalarından istifade edin.

Kurum içi eğitimlerin çalışanlara sağladığı faydalar düşünüldüğünde eğitim odası maliyetlerinin firmalara olan etkisi çok da fazla olmadığı düşünülüyor. Kurumların insan kaynakları departmanı tarafından organize edilen, eğitim konularının içeriğine göre gerek içeriden gerekse de dışarıdan getirilen uzmanlar tarafından verilen eğitimler, çalışanlar üzerinde ciddi bir rahatlama ve kurumsal bağlılık sağlıyor. Şirketler tarafından verilen eğitimlerin başında da kurumsal iletişim ve beden dili eğitimleri geliyor.

Turkuaz Toplantı Salonu 6 ila 10 Kişilik, 1 saat kiralama bedeli 50.00TL + KDV  
office_2Okyanus Toplantı Salonu 6 ila 10 Kişilik, 1 saat kiralama bedeli 50.00TL + KDV  
Mini Toplantı ve Görüşme Odası 2 ila 4 kişilik,1 saat kiralama bedeli 15 TL + KDV 
Midi Toplantı ve Görüşme Odası 2 ila 6 kişilik,1 saat kiralama bedeli 15 TL + KDV 
Midi2 Toplantı ve Görüşme Odası 2 ila 6 kişilik,1 saat kiralama bedeli 15 TL + KDV 

Rezervasyon için Arayın: 0850 532 32 34

 

TRAINING ROOMS:

startofisler,sanal ofis

Organise a seminar ? We set it up for you 

Start Offices serves you all tech possibilities. When you can’t support or no time for the company training room, you can get us economical meeting room support.

Companies care about their in-company training but they get some issues because of limited places. They can rent from our meeting rooms to be able to handle this issue.

Start Offices training room service is the one of the best service for the business life.

Start Offices ia a well known company for extra services for rentable training. For your costs get utilised from Start Offices talented rooms.

 

When training institutions considered the benefits to employees of the company, which influence the cost of the training room is thought to be too much. Institutions organized by the department of human resources, should be based on the content of the training given by outside, inside as well as the training of experts working on providing relief and a serious corporate commitment. At the beginning of the training provided by companies in corporate communication and body language comes from training.

 

 Turkuaz Meeting Room 6 or 10 person, 1 hour rental wage 17 USD + VAT

Okyanus Meeting Room 6 or 10 person, 1 hour rental wage 17 USD + VAT
Mini Meeting and interview Room 2 or 4 person, 1 hour rental wage 5 USD + VAT
Midi Meeting and interview Room 2 or 4 person, 1 hour rental wage 5 USD + VAT
Midi2 Meeting and interview Room 4 or 6 person, 1 hour rental wage 5 USD + VAT  

 

sanal-ofis3
sanal-ofis2
sanal-ofis6
sanal-ofis4