Çağrı: 0 850 532 32 34 - WhatsApp: 0 532 262 43 02
info@startofisler.com

Toplantı Salonları

 

Toplantı Salonuna ihtiyacınızmı var?

…tüm detayları ile biz ilgilenelim

Toplantı Salonları ; Günümüzde yeni bir trend ve prestij göstergesi haline gelen kiralık toplantı odaları ve konferans salonları.

Gerçekleştireceğiniz seminerler, toplantılar ya da konferanslarınızın ortamı sizin başarınızda ve prestijinizde büyük rol oynar. Ancak başarının altında yatan kahramanlardan biri de bilginin ve belgelerin sunulma şekli ile sunulduğu ortamın kalitesidir. Yerinde, zamanında ve kurallarına uyularak yapılan toplantılar iş hayatımızın vazgeçilmez birer parçasıdır. Toplantılar, katılımcılara, birbirilerini daha iyi tanıma fırsatını sunar. Ayrıca firmada birliktelik duygusunu güçlendirirken, şirket kültürünün yeniden ortaya çıkmasını sağlar.

Toplantı ve konferanslarınız için, her türlü gelişmiş bilişim ve iletişim sistemlerin sağlayan Start Ofislerin eksiksiz salonlar, kusursuz hizmet anlayışı ile mükemmel bir etkinliğin altyapısını oluşturmaktadır. Start Ofislerin kiralık toplantı salonlarının teknik ve fiziki özellikleri toplantıya katılacak kişileri ve ekipleri etkilemede oldukça önem arz eden son teknoloji ürünlerle donatılmış ve sizin kullanımınıza sunulmuştur.

Start Ofislerin deneyimli ekibi tüm toplantı ve konferans odaları hizmetlerinde konukların ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazır bulunmaktadır.Start Ofislerin ayrıca telefon servis kullanımı, LCD projektör ve atıştırmalık, içecek hizmetleri imkanı sunmaktadır. Seçilen toplantı zamanını siz Start Ofislerin ile iletişime geçtikten kısa bir süre sonra, istediğiniz şartlar dâhilinde düzenlenmiş ve istediğiniz teknik ekipmanlarla donatılmış olarak hizmetinize sunulur.

Turkuaz Toplantı Salonu 6 ila 10 Kişilik, 1 saat kiralama bedeli 50.00TL + KDV  
Okyanus Toplantı Salonu 6 ila 10 Kişilik, 1 saat kiralama bedeli 50.00TL + KDV  
Mini Toplantı ve Görüşme Odası 2 ila 4 kişilik,1 saat kiralama bedeli 20 TL + KDV 
Midi Toplantı ve Görüşme Odası 2 ila 6 kişilik,1 saat kiralama bedeli 20 TL + KDV 
Midi2 Toplantı ve Görüşme Odası 2 ila 6 kişilik,1 saat kiralama bedeli 20 TL + KDV  

 

Rezervasyon için Arayın: 0850 532 32 34whatsapp-ofis

 

 

startofisler,sanal ofis

sanal-ofis3
sanal-ofis2
sanal-ofis6
sanal-ofis4

 startofisler,sanal ofis [/caption] 

sanal-ofis3
sanal-ofis2
sanal-ofis6
sanal-ofis4