Çağrı: 0 850 532 32 34 - WhatsApp: 0 532 262 43 02
info@startofisler.com

Yönetim Kurulu Salonu

sanal-ofis3
sanal-ofis2
sanal-ofis6
sanal-ofis4

Yönetim kurulu toplantınız mı var?…

         … zamanı seçin, gerisini bize bırakın.

Yönetim Kurulu Salonu; Profesyonel iş hayatı için kurumsal ofis ve toplantı odası hizmeti sunan Start Ofislerin yönetim kurulu odaları ile de iş hayatına yön vermeye devam ediyor. Start Ofislerin ile yapacağınız yönetim kurulu odası kiralaması ile Start Ofislerin tarafından sunulan ekstra hizmetlerden de faydalanabiliyorsunuz. En son teknoloji ile donatılan yönetim kurulu odaları, yönetim kurulu toplantılarında ihtiyaç duyulabilecek tüm ürün ve hizmetleri karşılayabilecek durumda bulunuyor.

Yüksek Prestiji ve iş hayatında oldukça önemli sayılan Plazamızdaki yönetim kurulu toplantı odalarını kullanarak yönetim kurulu toplantılarınızın size sağlayacağı prestijide arttırırsınız.

Şirketler tarafından oldukça önemli kararların alındığı yönetim kurulu odaların şirketlerin ortakları açısından da büyük bir önem arz ediyor. Yılın belirli dönemlerinde yapılan ve bunun dışındaki yürütme toplantılarına katılmayan ortaklar ve hissedarlar bu toplantılarda yer alarak şirketin yıllık gidişatı hakkında önemli bilgi sahibi olurlar ve yapacakları yatırımları ya da atılacak adımları kontrol ederler.

Yürütme ve kontrol mekanizması olarak çalışan yönetim kurullarının bu özellikleri sebebiyle çalıştıkları ve toplantıları gerçekleştirdikleri yönetim kurulu odalarının çalışma ve performansa etkisi oldukça etkileyicidir. Şirketlerin yeni ortaklık anlaşması vs. gibi önemli anlaşmaları imzalayacakları dönemde yönetim kurulu odalarında yaptıkları toplantılar sözleşmeyi imzalayacak taraflar üzerinde prestij ve saha baskısı yaratma amacıyla da kullanılmaktadır.

İhtiyacınız olan özellikler dâhilinde Start Ofislerin iş merkezlerinde uygun fiyat avantajlarıyla siz de yönetim kurulu toplantı odası kiralaması yapabilirsiniz.

Turkuaz Toplantı Salonu 6 ila 10 Kişilik, 1 saat kiralama bedeli 50.00TL + KDV  
office_2Okyanus Toplantı Salonu 6 ila 10 Kişilik, 1 saat kiralama bedeli 50.00TL + KDV  
Mini Toplantı ve Görüşme Odası 2 ila 4 kişilik,1 saat kiralama bedeli 25 TL + KDV 
Midi Toplantı ve Görüşme Odası 2 ila 6 kişilik,1 saat kiralama bedeli 25 TL + KDV 
Midi2 Toplantı ve Görüşme Odası 2 ila 6 kişilik,1 saat kiralama bedeli 25 TL + KDV 

Rezervasyon için Arayın: 0850 532 32 34whatsapp-ofis