Çağrı: 0 850 532 32 34 - WhatsApp: 0 532 262 43 02
ofisler@hotmail.com

Sanal Ofis

Sanal Ofis Yasal Adres Ortak Sekreterya

 

Sanal Ofisler

Sanal ofis Artık iş fikrinizi çok hızlı ve cüzzi bir ücretle  faaliyete geçirebiliyorsunuz. Sanal ofisler sayesinde artık sekreter veya ofis tutmanıza gerek kalmıyor. Kısaca sistemden bahsetmek gerekirse; Size bir telefon numarası ve posta,  kargolarınızın geleceği Yasal Adres olarak kullanabileceğiniz prestijli bir plazada (Yelken Plaza) iş adresi veriyoruz. Bu telefon numarasını ve adresi kartvizitinize ve web sayfanıza yazabilirsiniz.
Tanıştığınız kişiler veya müşterileriniz bu telefonu aradığında profesyonel sekreterlerimiz telefonu sizin firmanızın ismiyle açıyor. Tek tuşla sizin cep telefonunuza bağlanıyoruz ve müsaitseniz telefonu onayınıza istinaden size aktarıyoruz. Eğer müsait değilseniz, arayan kişinin notunu alıp size anında e-posta olarak gönderiyoruz.

Sanal ofis hizmeti

ile tek bir telefon aramasını dahi kaçırmıyorsunuz, satışlarınızı arttırıyorsunuz. Yoğun çalışan girişimciler her gün birkaç saat toplantıda oldukları için her telefonlarına anında bakamayabilirler. Ben size sonra döneceğim… demeniz veya telefonu açmamanız firmanız hakkında malesef kötü bir ilk izlenim bırakacaktır.
Önemli müşterilerinizle cafe toplantıları yapmayın. Start Ofislerin bir avantajı da çok prestijli Full donanımlı toplantı odalarını günlük veya saatlik kiralayabilmenizdir. Toplantı odalarımızda sadece kaldığınız vakit kadar ödeme yaparsınız. Müşterilerinize verdiğiniz olumlu imajı toplantı salonlarımızda pekiştirirsiniz.

startofisler Sanal ofis ile işinize her yerden kesintisiz devam edin, rahat edin.”

Hazır ofislerimizi ise artık fiziki bir alana ihtiyacınız varsa kullanıyorsunuz. Mobilyası, interneti, altyapsı, temizlik görevlisi ve ihtiyacınız olabilecek diğer her şeyiyle tam anlamıyla hazır ofislerdir. Sadece bilgisayar’ınızı alıp gelmeniz, işe başlamanız için yeterlidir. Bu tür ofislerde siz sadece işinize odaklanırsınız geri kalanını biz sizin için hazır hale getiriyoruz.

Sanal Ofis Özellikleri ve Verilen Hizmetler

  • Yelken Plazada Prestijli Yasal Adres Kullanımı
  • 0850’li veya 0216’lı sabit telefon hattı tahsisi.
  • Gelen Telefon aramalarınızı sekreter tarafından çağrı karşılama ve size yönlendirme.
  • Posta ve Kargolarınızın teslim alınıp muhafaza edilmesi, dilediğinizde farklı bir adrese yönlendirilmesi,
  • Wifi Kullanımı: (Toplantı zamanı ve görüşmelerde)
  • Aylık 50 adet siyah beyaz fotokopi ve çıktı kağıt dahil (Toplantı zamanı ve görüşmelerde)
  • Aylık 10 adet renkli fotokopi ve çıktı kağıt dahil (Toplantı zamanı ve görüşmelerde)
  • Self Servis Çay (Bitki ve Normal Demleme) Kahve
  • Opsiyonel: Aylık 20 TL den Başlayan Fiyatlarla Extra Arşiv Dolabı
  • Opsiyonel: Toplantı Esnasında sıcak,soğuk içecekler ve Atıştırmalıklar
  • Opsiyonel: Paylaşımlı Gelen Faks pdf olarak e-mail ‘e yönlendirme
Kiralama ve Ödeme şekli Yıllık :3000.00 TL + KDV  ( Aylık 250 TL + KDV ) Başlayan Fiyatlarla      Bugün Bizi Arayın: 0850 532 32  34

startofisler,sanal ofis