Çağrı: 0 850 532 32 34 - WhatsApp: 0 532 262 43 02
info@startofisler.com

Sanal Sekreterlik Hizmeti Mersin

Virtual Secretery , sanal Sekreter, uzak sekreterlik hizmetleri
29 Haz 2016

Sanal Sekreterlik Hizmeti Mersin

cloud-hizmetler

Sanal Sekreterlik Hizmeti Mersin

Ücretsiz telefon numarası temini
(Şehiriniz  için  0386 veya 0850  numaralar İstanbul dışı bölgesel numaralar veya  0850 li numara)

Sanal sekreterlik

….size bulunduğunuz şehirde  bir sabit  telefon numarası temin etmenizde yardımcı oluyoruz, 0288, 0850… ve benzeri numaralar BTK tarafından  lisanslandırılan telekom operatörleri tarafından  adınıza temin edilmektedir. (mülkiyeti sizin şahsınıza veya firmanıza aittir, Sanal Sekreter temin sürecinde danışmanlık yapmaktadır. Sanal Sekreter telefon numarası tahsis hizmeti vermemektedir sadece adınıza çıkacak tahsis,ses kayıt , santral ücretleri gibi ücretleri sizlere ücretsiz sağlayacaktır.) kartvizitinize bu numarayı bastırır ve çevrenize bu numarayı şirket hattı olarak verirsiniz. dilerseniz mevcutta bulunan popüler  numaranızı satralimize taşıyarak  da hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Gelen çağrıların Canlı Sanal Sekreter Çağrı Yönetim Merkezine yönlenmesi, Sanal Sekreter Çağrı Yönetim Merkezindeki canlı bir operatör, firmanızın karşılaması ile, telefonunuzu karşılar. İngilizce Türkçe

Ayarlanmış ofis telefonuna, Cebe veya dahiliye bağlama

Mesai içerisinde kişiye bağlama. Mesai saatleri dışında telesekreter kullanımı veya talep edilirse isenilen numaraya yönlendirme

IVR Sütütyo Kayıt Sanal Sekreter

İstanbul(212-216), Genel(850) veya sizin bulunduğunuz ilin şehirlerarası koduyla size özel bir telefon numarası tahsis edilir, sizin özel telefonunuz çaldığında şirketinizin adı söylenerek açılır ve IVR santral ses kaydınız devreye girer. Bu ses kaydı sizin isteğinize göre oluşturulur:

Örneğin; “ABC Dış Ticaret Limited Şirketi’ne Hoşgeldiniz… For english press 9.

Görüşmelerimiz kalite standartlarımız gereği kaydedilmektedir.

Satış için 1’e,

Teknik servis için 2’ye,

Muhasebe için 3’e basınız, ” gibi…

Daha sonra arayan kişinin bastığı numaraya göre çağrı sizin vereceğiniz ev, ofis veya cep telefonunuza yönlendirilir. Yukarıdaki IVR ses kaydında sunulan seçeneklerin herbiri aynı bir numaraya veya farklı numaralara yönlendirilebilir. Size ulaşılamazsa, çağrıyı yapan kişinin size iletmek istediği mesajı crm ekranında görebilirsiniz.

  • Günlük 0- 12 adet  aralığında çağrı karşılanması
  • Karşılanan çağrıların dahili yada GSM telefonunuza aktarım/bağlama yapılması
  • Karşılanan çağrıların Anlık@-mail/SMS yolu ile raporlanması CRM Ekranı Kullanımı
  • Gelen çağrılarınızın Gün Sonunda toplu olarak Raporlanması CRM Ekranı Kullanımı
  • Fax Yönetimi 
  • Dilerseniz konuşmalarınızı mailinize  gönderebiliriz  (Konuşmalarınız Kayıt altına alınıyor mesajı ile )
  • Mesai Saatleri dışında çeşitli senaryolar…
  • CRM Ekran Kullanımı

Sanal Sekreterlik  ( IVR Sütüdyo Kayıt Sekreterya ) Aylık Hizmet Bedeli : 50 TL + KDV  Ödeme Periyodu 6 aylık  (Minumum Taahhüt 12 Ay)

Canlı Sekreterlik  ( Uzak Sekreterya ) Aylık Hizmet Bedeli : 100 TL + KDV  Ödeme Periyodu 6 aylık  (Minumum Taahhüt 12 Ay)

Sanal Asistanlık  Aylık Hizmet Bedeli : 500 TL + KDV  Ödeme periyodu  aylık (Minimum Taahüt 1 Ay)

Tüm Ödemeleriniz Faturalandırılacaktır. Gider Olarak Gösterebilirsiniz. Ödemelerinizi Kredi Kartı ile Kendi Bankanızın Ödeme panelinden Yapabilirsiniz.

Farklı Şehirlerde  Sözleşmeler Mail  Yazışma Yoluyla  Yapılmaktadır.

Asistan Sekreteriniz sekreterim paketine ek olarak, Toplantılarınızı organize eder, seyahat biletlerinizi alır, konaklama yeri, restoran rezervasyonları vb. uğraşılması sıkıcı ancak yapılması zorunlu işlerinizi sizin adınıza takip ederken, Sizler hayata ve işlerinize odaklanabilirsiniz.

Kimler için Uygun

 

Leave a Reply